Aktuality

Krajské kolo soutěže MŠMT ve hře na klavír

Ve dnech 21. - 23. března 2024 proběhlo v prostorách ZUŠ Frýdek Místek krajské kolo soutěže MŠMT ve hře na klavír a klavírním duu. Sešli se zde nejlepší mladí klavíristé ze všech okresů Moravskoslezského kraje a v této obrovské konkurenci naši žáci dosáhli úžasných výsledků!
Krásné 3. místo ve svých kategoriích získali Matyáš Vondráček (ped. P. Vondráček) a Michał Böhm (ped. D. Vondráčková). Tania Rajcová (ped. K. Kamińska) vybojovala ve své kategorii vynikající 2. místo. Nejvyšší ocenění - 1. místo - získali David Kamiński (ped. P. Vondráček), Jakub Stryja (ped. A. Böhm), Anna Böhm (ped. D. Vondráčková) a také klavírní duo Piano Star ve složení Franciszek Bubik a Jakub Kamiński (ped. P. Vondráček). Do Třince také doputovaly čtyři zvláštní ceny za interpretaci určité skladby (viz foto). Z výše uvedených se jediné Anně Böhm podařilo probojovat do celostátního kola, kde ji budeme držet všechny palce!!!
Všem žákům a jejich pedagogům patří obrovská gratulace a velké poděkování za jejich práci, úsilí a nadšení. Taktéž všem rodičům velmi děkujeme za jejich přízeň a podporu!